TR / EN / DE

SLife Spa & Welness     SLife SPA & Wellness Hafta sonu da dahil her gün 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren sağlık kulübümüzün içinde geleneksel Türk hamamı, sauna , buhar odası, 5 masaj odası, fitness salonu ve 8 kişilik masaj ve terapi havuzu bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sağlık kulübümüzden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Yorucu geçen bir günün ardından sağlık kulübümüzde dinlenebilir ve daha sonra odanızda huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz. 

 

Sağlık Kulübü Masaj Çeşitleri :

Spor masajı: 

Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajı vücudu yük olan yorgunluk maddelerinden kurtarır, kas sertliklerinin ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak, bunların sebep olacağı kas zedelenmesi ve lif kopmalarını önler. 

 

Refleksoloji Masajı:

Bu masajda ayak tabanında belli noktalara basınç uygulanmaktadır. Refleksoloji, bir tür denge masajıdır ve kişinin kendisini fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak iyi hissetmesini sağlar. 

 

Klasik Masaj:

Klasik masaj çeşitli manipülasyon yöntemleriyle organizmada fizyolojik ve psikolojik etki yaratır. Klasik masaj deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel yolla ( refleks ) uyarılmasıdır.

 

Anti Stres Masajı:

Anti Stres masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici ve rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanır. Anti Stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsar ve gerilimi etkin olarak giderir.

 

Lava Shells Masajı:

İçi doğal mineraller, deniz yosunu, magnezyum ile zenginleştirilen istiridyeler bir saatten daha fazla süre ile sıcak masajın eşsiz deneyimini yaşatıyor.

 

Selülit Masajı:

Özel yağlarla yapılan bir masaj tekniğidir. Bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenerek hücrelerin daha fazla oksijen alması sağlanır ve toksin maddelerinin vücuttan atılması sağlanır.

 

Toparlama Masajı:

Özel yağlar ve teknikler uygulanarak yapılan bir masajdır. Sarkmış kasların güçlendirilerek sıkılaşması sağlanır.

 

Ra-Ci Chakra Masajı:

Blokajlı chakraları açmak için uygulanan yağsız, terapi yöntemidir. Fiziksel, ruhsal ve sinirsel yönden büyük rahatlama sağlar.

REZERVASYON

Line

Giriş Tarihi

Under Line Small


The Line

Çıkış Tarihi

Under Line Small


The Line
Oda
Yetişkin
Çocuk


Green EngageCrowne Plaza Ankara

This hotel is owned by Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. & operated by BKB Seyahat Acentesi Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Under license from IHG Hotels Limited.

Özel Yapım Reklam Ajansı