TR / EN / DE


İnsan Kaynakları 

 

      Crowne Plaza Ankara’da insan kaynakları işleyiş süreci, kurumsal dinamiklerimizin temellerinden birini oluşturmaktadır. Hiyerarşik düzenimiz içinde her çalışanımız kurum aidiyet duygusunu hissetmekte, görev tanımına vakıf olarak,  sorumluluk sahası içinde insiyatif sahibi, öz güven duygusu gelişmiş, mesleki niteliklere vakıf bir birey olarak ailemizin bir ferdi olmanın haklı mutluluğunu ve ayrıcalığını yaşamaktadır.

 

İşleyiş Sürecimiz

      Personel alımında uyguladığımız yöntemler doğrultusunda, kurumumuza yapılan tüm başvurular titizlikle incelenmekte olup, adayların genel ve özel nitelikleri ihtiyaç duyulan pozisyonla uyumu çerçevesinde karşılaştırılmakta ve neticede kişisel vasıfları bir bütün halinde ön plana çıkan başvuru sahipleri ile irtibata geçilerek görüşmeye çağrılmaktadır. Görüşme safhasında başvuru sahibinin kendini ifade etme gücü,  mesleki vizyonu, birikimleri değerlendirilip ölçülmekte, tüm bu sürecin sonunda nihai karara varılmaktadır.

 

      Sizde Crowne Plaza Ankara’nın seçkin dünyasında yerinizi alıp, ailemizin bir parçası  olmak istiyorsanız, lütfen iş başvuru formumuzu eksiksiz doldurunuz.

 

      Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.


İnsan Kaynakları Formu

Ad - Soyad
Eposta
Doğum Yeri
Doğum Tarihi
CinsiyetBay Bayan
Medeni DurumunuzEvli Bekar
Askerlik Durumu
Telefon
Gsm
Adres

Eğitim

Eğitim Durumunuz
Okul / Bölüm
Yabancı Dil

İş

Başvuru Türü
Başvurulan Pozisyon
Seyahat EngeliVar Yok
Sürücü Ehliyeti Tipi
Önceki İşinizden Ayrılma Sebebiniz
İstediğiniz Net Ücret
Başvurulan Pozisyon
İşe Başlayabilme Tarihi
İş Deneyimleriniz (çalıştığınız firmalar, göreviniz ve süreleri varsa referanslarınız)


REZERVASYON

Line

Giriş Tarihi

Under Line Small


The Line

Çıkış Tarihi

Under Line Small


The Line
Oda
Yetişkin
Çocuk


Green EngageCrowne Plaza Ankara

This hotel is owned by Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. & operated by BKB Seyahat Acentesi Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Under license from IHG Hotels Limited.

Özel Yapım Reklam Ajansı