TR / EN / DE


Hoşgeldiniz


Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmış olan Crowne Plaza Ankara bu ayrıcalıklı özelliği ile Elçiliklere, Bakanlıklara, Fuar alanlarına, Congressium Ankara ‘ya Arena spor kompleksine ve 19 Mayıs stadyumuna sadece dakikalar içerisinde ulaşmanızı sağlar.

 

      Esenboğa havalimanından sadece 26 km ve yarım saat uzaklıktadır. Akköprü metro istasyonuna sadece 80 metre uzaklıkta olup, metro ile çok kısa sürede Anıtkabir, Ankara Kalesi yada şehrin tam kalbine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

      Ankara’nın en büyük alışveriş merkezi olan Ankamall alışverişi merkezinin yanındaki konumu misafirlerimize sınırsız bir alışveriş keyfi sunarken, endüstriyel bölgelere olan yakınlığıda sizler için büyük avantaj sağlar.

 

      Konaklamanızı daha konforlu hale getirebilmek için internet ve otopark hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra odalardaki çay, kahve ve sularda misafirlemize ikramımızdır. Bütün odalarımızda temiz hava için açılan pencere bulunmaktadır.

 

Hakkımızda


      Dünyanın en tanınmış oteller zinciri olan Intercontinental Hotels Group, isim hakkı verdiği franchise işletmelerinin yanı sıra yönetimini kendisinin yürüttüğü toplam 4700'den fazla otele sahiptir. Yüzün üzerinde ülkede hizmet veren zincir, 512.000 oda kapasitesi ile yılda 160.000.000 üzerinde misafiri ağırlamaktadır.

 

      1952 yılında Amerikalı işadamı Kemmons WILSON’ın Memphis’te Holiday Inn otelini kurması ile faaliyete başlayan zincir, şu anda Inter Continental, Crowne Plaza,Hotel Indigo, Holiday Inn,Holiday Inn Express,Staybridge Suites ve Candlewood Suites olarak farklı hedef kitlelere hitap eden bir grup olmuştur.

 

      BKB Seyahat Acentesi Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Intercontinental Hotels Group'a ait Crowne Plaza arasında yapılan franchise sözleşmesi doğrultusunda, otelimiz 16.06.2008 Türk Turizmine hizmet vermeye başlamıştır.

 

Vizyon


      Misafirlerin sevdiği en iyi otel anlayışıyla başkentin lideri olmak.

  

Misyon


      Biz; çevresine duyarlı, kaliteli hizmet sunan proaktif çalışanlarımız ile koşulsuz misafir memnuniyetini ilke edinmiş yenilikçi ve güvenilir bir aileyiz.REZERVASYON

Line

Giriş Tarihi

Under Line Small


The Line

Çıkış Tarihi

Under Line Small


The Line
Oda
Yetişkin
Çocuk


Green EngageCrowne Plaza Ankara

This hotel is owned by Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. & operated by BKB Seyahat Acentesi Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Under license from IHG Hotels Limited.

Özel Yapım Reklam Ajansı