TR / EN / DE

Düğün ve Özel Organizasyonlar


Düğün


Crowne Plaza Ankara’nın profesyonel ekibi, hayatınızın en özel günlerinden olan bu özel gece için menü, süsleme, fotoğraf ve orkestra ihtiyaçlarınıza yönelik tüm hizmetleri mükemmel bir organizasyon ile sergiliyor.


Crowne Plaza Ankara’da ayrıcalıklı bir düğünle fark yaratın. 


Sizin için hazırladığımız düğün paketlerimiz bu özel günü daha da anlamlı kılacak.PackagesPaketlerimizHayalinizdeki düğünler için bir adım yakınınızdaki otelimizin deneyimli ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Düğün / Ziyafet Organizasyon Bilgi Formu


 


Özel Organizasyonlar


Crowne Plaza Ankara’nın profesyonel ekibi, mükemmel servis kalitesi, lezzetli menü alternatifleri ve farklı büyüklükteki salonlarıyla ihtiyacınıza göre gerçekleştireceğiniz organizasyonlarla sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacak.


-Nişan


-Sünnet


-Kına


-Mezuniyet


-Doğum günü partisi


-Baby Shower


-Gala Yemekleri


-VIP Yemekler


-Açılış ve Kuruluş Yemekleri


-Yılbaşı Baloları


Sunulan hizmetler ve menü alternatifleri için “Ziyafet Ofisimiz” ile iletişime geçebilirsiniz.


 


Bahçe


Crowne Plaza Ankara artık yeni bahçesi ve benzersiz konsepti ile hayal ettiğiniz düğünleri gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor. Şehrin ortasında 768 m2lik yemyeşil bahçesi, Türk ve Dünya Mutfağı’ndan seçme lezzetleri ve kusursuz hizmeti ile hayatınızın en özel gününde sizlere ev sahipliği yapmak için hazır.

REZERVASYON

Line

Giriş Tarihi

Under Line Small


The Line

Çıkış Tarihi

Under Line Small


The Line
Oda
Yetişkin
Çocuk


Green EngageCrowne Plaza Ankara

This hotel is owned by Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. & operated by BKB Seyahat Acentesi Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Under license from IHG Hotels Limited.

Özel Yapım Reklam Ajansı